Бібліотека РІ КУП НАНУ організувала зустріч першокурсників з представниками юстиції області

13 Грудня, 2018

Щороку в нашій країні проходить Всеукраїнський тиждень права, під час якого відбуваються заходи, спрямовані на підвищення рівня правової культури населення. Цьогоріч – це  10 – 14 грудня. В рамках його проведення та на запрошення зав.бібліотеки РІ КУП НАНУ О.П.Сіончук до інституту завітала головний спеціаліст відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти Управління державної реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції в Рівненській області Дарія Панасюк.

img_1209_1.jpg

20181113_1134_plakat.jpg

Вона проінформувала студентів першого курсу про ключові моменти отримання податкової знижки на навчання: суть цієї послуги, терміни подання та перелік необхідних документів, хто може скористатись, а хто — ні, максимальну суму знижки, алгоритм розрахунку, тощо.
        Сподіваємось, що отримана інформація допоможе студентам та їх батькам,  стане ще одним кроком до  формування у громадян високого рівня правової культури, що є одним із пріоритетних напрямків державної політики.