Бібліотека РІ КУП НАНУ організувала зустріч представників ГТУЮ в Рівненській області з активом студентів інституту.

19 Березня, 2019

З метою реалізації Всеукраїнської правопросвітницької кампанії «Я маю право голосу» 13 березня 2019 року працівники відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції в Рівненській області провели зустріч з активом студентів Рівненського інституту Київського університету права НАН України.

img_1355.jpg

img_1353.jpg

Основним завданням подібних заходів є активізація правосвідомості студентів, зокрема тих, хто голосує вперше, щодо реалізації свого виборчого права, тому їх проінформували про дотримання виборчих процедур до, під час та після голосування. Під час лекції, яку провела в.о начальника відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти Лариса Данилюк , було пояснено, як перевірити себе в  Реєстрі виборців та які документи потрібні для внесення (зміни) інформації в реєстр, як тимчасово змінити місце голосування та скільки часу займає процедура зміни і які документи підтверджують, що місце голосування виборця змінено, як діяти, коли громадяни виявлять порушення під час голосування та чому важливо реагувати на будь-які порушення виборчого процесу. Всім бажаючим були роздані інформаційні матеріали Міністерства юстиції України, а саме: плакати «Дорожня карта виборця», буклети «Я МАЮ ПРАВО ГОЛОСУ», пам’ятки для внутрішньо переміщених осіб, пам’ятки для виборців, які не перебувають за виборчою адресою.
      Сподіваємося, подібні зустрічі сприятимуть підвищенню явки молодих людей на виборах, адже  ціна голосу в Україні є досить високою, тому кожен голос виборця може вплинути на їх результати.