Бібліотека РІ КУП НАНУ організувала зустріч студентів з рівненською письменницею

25 Вересня, 2013

В рамках проекту «Кроки до прекрасного», що діє в КУП НАН України за підтримки ректора професора Бошицького Ю.Л.  24 вересня 2013 року студенти Рівненського інституту Київського університету права НАН України та викладач історії української та зарубіжної культури Дикун Г.П. завітали до «Світлиці» Рівненської обласної універсальної наукової бібліотеки, де  відбулася творча зустріч з письменницею, лауреатом літературної премії  ім. Валер’яна Поліщука та просвітянської премії  ім. Григорія Чубая, переможницею обласного конкурсу «Краща книга Рівненщини» 2012 року Любов’ю Пшеничною.

На заході була представлена книжкова виставка «Світ душі Любові Пшеничної». Присутні познайомилися з творчим та життєвим шляхом нашої землячки, адже цікава, легка для сприйняття розповідь про себе, про творчість та про деякі життєві моменти захопила з першої хвилини, а вірші у виконанні авторки не залишали без  щирого захоплення жодного з присутніх.
     Разом з письменниками Рівненської обласної організації Національної спілки письменників України, членами Рівненського обласного та міського товариств «Просвіта» ім. Тараса Шевченка, науковцями Рівненського обласного краєзнавчого музею студенти насолоджувались виступом фольклорно-етнографічного гурту «Горина», учасники якого, вітаючи Любов Пшеничну з перемогою, виконали її улюблену поліську пісню.

На завершення завідувачка бібліотеки РІ КУП НАНУ Сіончук О.П. щиро подякувала письменниці за цікаву зустріч, а студенти в знак поваги до її творчості вручили від імені всіх працівників вузу квіти.