Бібліотека РІ КУП НАНУ отримала книги в дар

8 Вересня, 2014

Нещодавно волинський підприємець директор приватної  фірми «СпортЕлітБуд» Рудюк В.П. вкотре презентував бібліотеці РІ КУП НАНУ нові видання з історії та правознавства. Цього разу фонд бібліотеки поповнився крім галузевих підручників багатотомним науково-популярним виданням, що розповідає про переплетіння істоії та культури народів світу.
   В 1 томі серії «Україна і світ. Стародавні цивілізації. З давніх часів до 500 року до н. е.» цікаво представлений незвіданий світ історії народів, які населяли територію України в стародавні часи. На фоні історії світової цивілізації розкриваються дивовижні досягнення культури і господарства перших цивілізацій Месопотамії та Єгипту. Про переплетіння історії та культури народів світу, про розквіт і згасання давніх цивілізацій, найвидатніші події і постаті, які впливали на хід історії розповідає 2-й том видання «Україна і світ. Класична давнина. 500 років до н. е. — початок н. е.». Позитивні відгуки громадськості отримали і наступні видання цієї серії:  3-ій том «Україна і світ. Класична давнина. Від початку н. е. до Великого переселення народів»,  «Україна і світ. Класична давнина. Від великого переселення народів до раннього середньовіччя.(350—850 рр)» 4-й том та 5-й том «Україна і світ Ця серія отримала найвищу нагороду – І місце на конкурсі «Книжковий дивосвіт України» у номінації «Найкраще енциклопедично-довідкове видання» та було відзначено призом «Нестор-Літописець» в рамках XII Київського міжнародного книжкового ярмарку «Книжковий світ — 2009».

Приємно усвідомлювати, що Рудюк В.П. допомагає розширювати коло проектів, що вже започатковані в університеті з ініціативи ректора КУП НАНУ професора, заслуженого юриста України Ю.Л.Бошицького: «Пізнай свій край», «Майбутнє України в руках талановитої молоді», «Перлини художньої літератури- студентам» та ін. Виховання всебічно розвинутої особистості є одним із пріоритетних завдань, покладених на весь професорсько-викладацький колектив РІ КУП НАНУ. Впевнені, що подаровані книги зацікавлять студентів та сприятимуть у вивченні історії нашого краю.