Бібліотека РІ КУП НАНУ отримала в дар книги

23 Травня, 2014

Благодійність є умовою особистого морального здоров’я
 В.О. Ключевський

Вже вкотре фонд бібліотеки РІ КУП НАНУ поповнився новітньою юридичною літературою, подарованою директором фірми «СпортЕлітБуд» Рудюком Володимиром Петровичем.
     Цього разу студентам та викладачам він запропонував видання науковців Інституту держави і права ім. В.М. Корецького НАН України. В монографіях та підручниках висвітлюються проблеми теорії та практики розбудови сучасного українського конституціаналізму, питання методології конституційного права, політико- правова природа інавгурації, зміст, форма, класифікація та види законодавчої техніки. Окремі праці містять пропозиції з удосконалення чинного законодавства та практики його застосування. Для тих читачів, які цікавляться історією права, пропонується монографія про організаційне забезпечення міських сирітських судів наприкінці 18 ст.

Ознайомитися з новинками студенти та професорсько – викладацький склад Інституту зможуть на  книжковій виставці, організованій бібліотекою.