Бібліотека РІ КУП НАНУ підготувала книжкову виставку до Тижня права

10 Грудня, 2019

Висока якість підготовки юриста вимагає комплексного підходу, поєднання таких аспектів, як спеціальна службова підготовка, правова освіта, формування певних професійно важливих психологічних властивостей особистості. У сучасній практичній діяльності юристів психологічним аспектам роботи з кадрами, вивченню особливого «людського чинника» не приділяється належна увага. В основному враховуються лише досвід служби, формальні відносини в службовій ієрархії, дисциплінарні вимоги, статистичні показники виконання служби та ін. Така оцінка професійної діяльності часто призводить до низької ефективності в розвитку професійної мотивації працівників, формального виконання службових обов’язків, негативних проявів у міжособистісних відносинах, фактів професійної деформації.
        Тому, аби привернути увагу до цієї проблеми, в бібліотеці РІ КУП НАНУ в рамках проведення Тижня права організована книжкова виставка «Методологічні засади юридичної психології», експонатами якої стали навчально-методичні, практичні та наукові видання, що містяться у фонді книгозбірні.

img-abc5daba5b08451e23e4ab509984c01e-v.jpg

img-667f537e4f5123351335644f4ac09ece-v.jpg

Ознайомившись з матеріалами виставки, студент дізнається про:

• історію застосування психологічних знань в юридичній практиці;
  • внесок видатних юристів і психологів в юридичну психологію;
  • сучасну тематику досліджень і практичної психологічної роботи в юридичній сфері;
  • місця роботи фахівців з юридичної психології;
  • завдання, які вирішують психологи в сфері юриспруденції;
  • організацію психологічної служби в різних областях юридичної практики, тощо.