Бібліотека РІ КУП НАНУ підготувала тематичну книжкову виставку до Дня народження Рівненської області

6 Грудня, 2013

74 роки тому 4 грудня 1939 року була утворена Рівненська область. У 1939-му після об’єднання Західної України з УРСР відповідний указ видала Президія Верховної Ради Радянського Союзу.
     Бібліотека РІ КУП НАНУ, координуючи свою діяльність з проектом «Пізнай свій край», підготувала тематичну виставку, експонати якої розкривають сторінки історії Рівненської області, її економічний потенціал, політичну ситуацію тощо. За словами ректора КУП НАНУ професора Ю.Л.Бошицького, проект «Пізнай свій край» спрямований на формування у молоді інтересу й поваги до культури українського народу, а також потреби не лише бачити і відчувати красу, але й творити її власними руками, тому  виставка популяризує ще й творчість молодих літераторів Рівненщини.

Саме Рівненська область стала батьківщиною української першокниги – Пересопницького Євангелія, тому видання «Пересопниця. Рівненський край: Історія та культура», безумовно, стало окрасою тематичної виставки.
     Бібліотекарі сподіваються, що документи та матеріали виставки викликатимуть неабияку зацікавленість студентів, що в свою чергу сприятиме вихованню патріотизму, національної самосвідомості та почуття особистої відповідальності за долю свого краю.

Зав. бібліотеки
  О.П.Сіончук