Бібліотека РІ КУП НАНУ підготувала тематичну виставку до Дня захисту дітей

2 Червня, 2017

Щороку в перший день літа відзначається Міжнародний день захисту дітей. 1 червня – одне з найстаріших міжнародних свят. Рішення про його проведення було ухвалено Міжнародною демократичною федерацією жінок на спеціальній сесії в листопаді 1949 року.
     Перший Міжнародний день захисту дітей був проведений в 1950 році. ООН підтримала цю ініціативу і оголосила захист прав, життя і здоров’я дітей одним з пріоритетних напрямів своєї діяльності.
     В Україні День захисту дітей встановлено відповідно до Указу Президента України від 30 травня 1998 року № 568/98 і відзначається щорічно, також 1 червня.

Рівненський інститут Київського університету права НАН України, долучаючись до відзначення цієї події, проводить цикл заходів, одним з яких є тематична книжкова виставка « Права жінок та дітей в Україні –  комунікаційний компонент». До слова, це спільний захід бібліотеки РІ КУП НАН України та Головного територіального управління юстиції в Рівненській області. Завідувач бібліотеки О.П.Сіончук відзначила ефективність такої співпраці, яка набирає все нових форм задля підвищення рівня правової культури та правової свідомості не лише студентської молоді, а й населення міста та області загалом.
     За словами провідного спеціаліста відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти Управління реєстрації нормативно- правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Рівненській області Лушнікової – Кваши Наталії Володимирівни, видання, представлені на виставці, поширюють практичну, наукову та науково-методичну правову інформацію, містять  нормативні акти за предметом регулювання прав дитини та практики застосування чинного законодавства, що , безумовно, допомагатиме підвищенню  рівня практичних знань, умінь і навичок студентів юридичного факультету.