Бібліотека РІ КУП НАНУ підготувала віртуальну виставку до Дня вшанування жертв Голодомору

25 Листопада, 2022

Щороку в четверту суботу листопада Україна вшановує пам’ять жертв Голодомору 1932–1933 років і масових штучних голодів 1921–1923 і 1946–1947 років. Для поглиблення знань про трагедію Голодомору в Україні та його наслідки для українського народу, для вшанування світлої пам’яті безвинно замучених голодом людей, виховання поваги, патріотизму та зацікавленості до вивчення історичного минулого України, ствердження почуття національної гідності та  самосвідомості бібліотека Рівненського інституту Київського університету права НАН України підготувала віртуальну виставку  «Землі моєї скорботні роки».
     Виставка, що організована в рамках загальноуніверситетського проекту «Інтелектуальна власність: Перлини художньої літератури для студентської молоді» демонструє  твори, які висвітлюють ці трагічні події, твори, які спонукають аналізувати факти історії, узагальнювати та робити висновки, вміти вести чесний діалог навколо складних сторінок минулого.
     Ознайомитись з матеріалами бажаючі можуть на сайті РІ КУП НАНУ в розділі «Бібліотека. Віртуальні виставки»