Бібліотека РІ КУП НАНУ поповнилася новими виданнями

19 Квітня, 2018

Цими днями до бібліотеки Рівненського інституту Київського університету права НАН України завітала директор громадського руху «Не будь байдужим» п.Оксана Левкова.
          Вона розповіла про те, що вказаний проект спрямований на розвиток громадянської свідомості в Україні, тому члени цієї організації в різноманітний спосіб наголошують, що усім громадянам України, незалежно від етнічного походження й регіону проживання вигідно, щоб Україна стала повноцінною європейською державою, а не колоніальним придатком Росії; волю й добробут громадянам України забезпечить тільки європейська модель розвитку; Україну повинна поєднувати державна українська мова; в обов’язковому порядку повинні бути озвучені поіменно прізвища ініціаторів репресій, голодоморів і русифікації в Україні; будь-яка влада, у будь-якій країні вимагає щоденного контролю з боку суспільства.

1.jpg

2.jpg

Окрім ознайомлення з основними ідеями руху «Не будь байдужим», пані Оксана подарувала 2 примірники книги Лащенка Ростислава Митрофановича – українського правознавця і громадського діяча, одного з основоположників історико-правової науки в діаспорі – курс «Лекції по історії українського права», два томи якого побачили світ у Празі в 1923-1924 рр.
          Сподіваємось, що наукові судження автора щодо формування українським народом власної державності знайдуть відгук у студентів, викладачів та всіх тих, хто цікавиться історією держави і права України від найдавніших часів.’