Бібліотека РІ КУП НАНУ презентує нові надходження до фонду

9 Лютого, 2023

12235.jpg

Постійне оновлення бібліотечного фонду Рівненського інституту Київського університету права НАН України сучасними виданнями сприяє якісному інформаційному забезпеченню навчального та наукового процесів в університеті.
   Попри всі труднощі , які виникли після повномасштабного вторгнення росії , зокрема і фінансові, адміністрація КУП НАНУ намагається вчасно вирішувати питання комплектування фонду бібліотеки новітньою літературою. На початку ІІ-го семестру були придбані підручники та монографії, в яких  матеріал викладено  з актyальним  підходом до дослідження юридичних явищ та процесів, з урахуванням норм Конституції України, узагальнень чинного законодавства та юридичної практики, порiвняльно-правових досліджень тощо.
   Для детального ознайомлення з новинками читачам необхідно перейти за посиланням https://drive.google.com/file/d/1iaxATYin35nzwx-ZkGJgaOgoxwdpJ4IL/view?usp=share_link