Бібліотека РІ КУП НАНУ презентувала тематичну виставку в рамках акції «16 днів проти насильства»

15 Грудня, 2022

З 25 листопада в усьому світі проводиться акція «16 днів проти насильства» з метою привернення уваги до проблем подолання будь-яких форм насильства, у тому числі насильства в сім’ях, жорстокого поводження з дітьми, протидії торгівлі людьми та захисту прав жінок.

313.jpg
314.jpg

У знак підтримки, люди у всьому світі пов’язують помаранчевою стрічкою свій одяг. Це офіційний колір протидії насильству, що символізує світле та вільне майбутнє.
  У бібліотеці Рівненського інституту Київського університету права НАН України організована тематична книжкова виставка «Запобігання та протидія проявам насильства», матеріали якої підвищують рівень обізнаності людей щодо усіх форм насильства, висвітлюють процеси  створення недискримінаційного простору для життя, розвитку і професійного зростання кожної людини.