Бібліотека РІ КУП НАНУ продовжує профорієнтаційну роботу

25 Травня, 2021

Протягом всього навчального року, незважаючи на карантинні обмеження, у Рівненському інституту Київського університету права НАН України не припинялася робота по залученню до навчання цьогорічних випускників середніх навчальних закладів. Бібліотека інституту бере в цьому активну участь.

1621980045093.jpg

1621980045103.jpg

1621980045099.jpg

Днями завідувач бібліотеки О.П.Сіончук навідалася  до учнів 11-го класу історико-правового профілю Рівненського обласного наукового ліцею-інтернату та проінформувала їх про напрямок підготовки, правила прийому до РІ КУП, про дисципліни ЗНО, необхідні для вступу, про наукову діяльність вузу. Особливий інтерес у слухачів викликала інформація про матеріально-технічну базу інституту – гуртожиток, їдальню, навчальні аудиторії. Звучали запитання щодо можливості навчання на військовій кафедрі, наявності магістратури, забезпечення літературою, вартості навчання.
   Особливу подяку хочемо висловити Омельчак Тетяні Анатоліївні– вчителю історії, яка допомогла організувати зустріч з 11- класниками та завжди долучається до проведення будь-яких заходів в ліцеї за участі РІ КУП НАН України.