Бібліотека РІ КУП НАНУ пропонує читачу інформаційну довідку до Всесвітнього дня книги та авторського права

21 Квітня, 2023

23-vsesvitnij-den-knygy-ta-avtorskogo-prava.jpg

23 квітня світ відзначає Всесвітній день книги та авторського права – свято авторів, видавців, критиків, бібліотекарів, читачів і всіх, хто дотичний до книжкової справи.
   У 1995 році Генеральна конференція ЮНЕСКО прийняла рішення святкувати Всесвітній день книги та авторського права 23 квітня, оскільки цього дня народилися добре відомі нам письменники: Моріс Дрюон, Халлдор Кільян Лакснесс, Володимир Набоков, Жозеф Пла, Мануель Вальєхо та померли літературні генії: Мігель де Сервантес Сааведра, Вільям Шекспір, Інка Гарсіласо де ла Вега.
Всесвітній день книги й авторського права відзначають у 190 країнах світу. Це свято має на меті залучати до книжки і читання.
   Бібліотека Рівненського інституту Київського університету права НАН України пропонує читачам найбільш цікаві та маловідомі факти про книгу та авторське право.

Дивись за посиланням