Бібліотека РІ КУП НАНУ провела для першокурсників екскурсію до Рівненської обласної наукової бібліотеки.

23 Жовтня, 2017
    Вже традиційним стало ознайомлення першокурсників РІ КУП НАНУ з основними напрямками роботи та структурними підрозділами найбільшої книгозбірні Рівненщини – РОНБ.
    Цього разу, окрім екскурсії, яку провела завідувачка відділу абонементу РОУНБ Наталія Слимак, студентам було запропоновано обговорення книги, на яку був найбільший читацький попит протягом останнього року. Нею виявився роман Поли Гоукінз «Дівчина у потягу» , який протримався 20 тижнів на першій сходинці продажів у Великобританії, що стало абсолютним рекордом книговидання. Роман перекладено французькою, італійською, іспанською, португальською, турецькою, російською та українською мовами.
    Зацікавили студентів і нові форми роботи, запроваджені у відділі обслуговування документами іноземними мовами РДОБ, про які розповіла його завідувач, директор Інформаційно-ресурсного центру «Вікно в Америку» Світлана Волкова.

Увагу екскурсантів було зосереджено і на краєзнавчому проекті  «Літературна Рівненщина», зокрема на розділі «Літописання козацької доби».
    Насамкінець, студентам були вручені читацькі квитки, які забезпечуватимуть їм безкоштовний доступ до всіх інформаційних послуг, а завідувачу бібліотеки РІ КУП НАНУ О.П. Сіончук – Сертифікат за активну співпрацю та надійне партнерство у підтримці соціальних ініціатив бібліотеки для культурно-освітнього розвитку громади Рівненщини.

bibl1s.jpg
bibl2s.jpg