Бібліотека РІ КУП НАНУ провела екскурсію для першокурсників до Рівненської обласної державної бібліотеки

14 Вересня, 2012

Продовженням співпраці між бібліотекою РІ КУП НАНУ та Рівненською обласною державною бібліотекою стало ознайомлення першокурсників нашого університету з діяльністю найбільшої книгозбірні Рівненської області, фонди якої нараховують понад 561 тис. книг українською, російською, польською, англійською та іншими мовами. Провідні бібліотекарі відділу абонементу Христофорова Ганна Миколаївна та Слимак Наталія Іванівна провели для студентів цікаву екскурсію відділами бібліотеки та розповіли про новітні форми їх роботи.
     Оскільки, з ініціативи ректора, професора, Заслуженого юриста України Бошицького Юрія Ладиславовича, у Київському університеті права НАН України вивчається 4 іноземні мови, студенти зацікавилися плановими заходами відділу іноземної літератури. Саме цей відділ тісно співпрацює з провідними світовими фондами та організаціями, які забезпечують безпосереднє спілкування зі своїми представниками– «носіями мови». Завідувач бібліотеки РІКУП НАНУ Сіончук О.П. обговорила з працівниками відділу можливість проведення спільних масових заходів для глибшого забезпечення інформаційних та культурних потреб студентів.

Вкотре колективом  Рівненської обласної державної бібліотеки був підкреслений високий інтелектуальний та культурний рівень студентів Рівненського інституту Київського університету права НАНУ, відмічений прогрес у фаховій підготовці старшокурсників. Це стало приводом для  безкоштовного запису наших студентів в бібліотеку.
     Працівники книгозбірні запросили студентів відвідувати заплановані бібліотекою масові заходи.