Бібліотека РІ КУП НАНУ провела екскурсію до найбільшої книгозбірні Рівненщини

3 Жовтня, 2019

Ознайомлення першокурсників нашого інституту з діяльністю Рівненської державної обласної бібліотеки є продовженням співпраці між бібліотекою РІ КУП НАНУ та цією книгозбірнею.
         Незважаючи на незручності, спричинені проведенням ремонтних робіт у відділах та неможливістю їх відвідати, завідувач абонементу РОДБ Слимак Наталія Іванівна розповіла про форми та методи роботи кожного структурного підрозділу, наголосила на новітніх технологіях, що застосовуються в роботі сучасних пунктів бібліотечного обслуговування, ознайомила першокурсників з різноманітними проектами бібліотеки: екскурсії, квести, майстер-класи та ін.

img-d49da83e7321256255e0452d2450870a-v.jpg
img-b3ad5eb6e083f8a2078772041f3314df-v.jpg

img-a156482a5a6ba35a158351815411e20e-v.jpg

Провідний спеціаліст відділу абонементу РОДБ Христофорова Ганна Миколаївна з гордістю відзначила наявність у їх фондах найновішої художньої літератури, літератури з психології тощо, а також провела невеликий бібліографічний огляд нових надходжень.
       Відзначивши надзвичайно активну участь студентів і викладачів РІ КУП НАНУ в проведенні масових заходів їхньої бібліотеки, працівники книгозбірні запевнили в  своєчасному виконанні будь – яких інформаційних запитів наших студентів та індивідуальному підході до кожного з них.
        Наостанок всім першокурсникам були роздані читацькі квитки, які забезпечуватимуть їм право користування послугами всіх структурних підрозділів РОДБ. До слова, зважаючи на багаторічну співпрацю, запис до бібліотеки для наших студентів було проведено безкоштовно.