Бібліотека РІ КУП НАНУ провела цикл заходів по вшануванню пам’яті жертв голодомору

22 Листопада, 2013

21-22 листопада 2013 року бібліотека Рівненського інституту КУП НАНУ долучилась до заходів, приурочених  вшануванню пам’яті жертв голодомору 1932-1933 років. У читальному залі художньої літератури, який розміщений в гуртожитку інституту, бібліотекарем Л.І. Данилюк була оформлена тематична виставка «Розсекречена пам’ять. Голодомор в Україні». Її основу склали архівні матеріали, документи, розповіді очевидців, підручники з історії України, тощо.

Окрім цього, бібліотекарі РІ КУП НАНУ разом зі студентами-першокурсниками Д. Лякішевою, З. Савік, В. Марачем дарували рівнянам листівки з віршами про голодомор. За словами зав. бібліотеки О.П. Сіончук, це стало своєрідним висвітленням історичної правди про злочини тоталітарного режиму більшовиків на території України, переосмисленням трагедій минулого і вшануванням пам’яті невинно вбитих людей.
     Такі ж листівки отримали в цей день і всі відвідувачі бібліотеки.