Бібліотека РІ КУП НАНУ спільно з Головним управлінням юстиції в Рівненській області організувала та провела тематичну виставку до Европейського дня цивільного права

29 Жовтня, 2012

В українських календарях 25 жовтня позначене як Європейський день цивільного права. З цієї нагоди в рамках поглиблення співробітництва РІ КУП НАНУ та Головного управління юстиції в Рівненській області організовано спільну тематичну виставку «Висвітлення проблем цивільного права в наукових працях викладачів Київського університету права НАНУ»

Ініціювала проведення даного заходу заступник начальника управління Серватович Л.С.  Лариса Степанівна відмітила, що метою Дня цивільного правосуддя, який відзначається 25 жовтня в більшості європейських країн уже з 2003 року, є наближення цивільного правосуддя до людей, можливість громадянам краще пізнати свої права, ознайомитися з функціонуванням судової системи та органів юстиції. Зважаючи на те, що саме ці теми є складовою досліджень науковців Київського університету права, ознайомлення з проблематикою наукових робіт викладачів нашого університету і стало пріоритетом у виборі партнера для відзначення Європейського Дня цивільного права.

Завідувач бібліотеки Рівненського інституту Київського університету права Сіончук Оксана Пилипівна відзначила, що бібліотека РІКУП НАНУ, маючи у фонді новітні видання юридичної літератури, сприяє дотриманню принципу Верховенства права шляхом залучення до процесу навчання та професійної підготовки не лише студентської молоді, а й представників всіх правничих професій.
     Сіончук О.П. запевнила відвідувачів виставки, що і надалі бібліотека інформуватиме юристів– практиків про нові наукові дослідження з різних галузей права.