Бібліотека РІ КУП НАНУ спільно з Рівненським обласним центром з надання БВПД організували тематичну виставку

30 Листопада, 2021

Щорічно в Україні з 25 листопада до 10 грудня проводиться Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства». Мета акції – привернення уваги суспільства до проблем подолання насильства у сім’ї, жорстокого поводження з дітьми, протидії торгівлі людьми та захисту прав жінок.
   За рекомендацією Міністерства освіти і науки України рамках кампанії проти насильства упродовж 16 днів в області відбуваються низка просвітницьких заходів, флешмоби, виховні години, тематичні бесіди, години спілкування, відео – лекторії, тренінги, круглі столи, дискусії тощо.

dsc_1447.jpg

dsc_1465.jpg

dsc_1433.jpg

На зустрічі студентів та співробітників Рівненського інституту Київського університету права НАН України з директором  Рівненського обласного центру з надання БВПД Василем Петровичем Овдіюком, яка відбулась 30 листопада в конференц- залі інституту, увазі присутніх була запропонована спільна тематична книжкова виставка бібліотеки РІ КУП НАНУ та Центру БВПД «Протидія насильству- актуальна проблема громадянського суспільства».
   ЇЇ матеріали засуджують  ганебне явище насильства та вказують способи боротьби з ним, висвітлюють акти жорстокого поводження, до прикладу, із засудженими, торгівлю жінками, психологічне насильство, випадки тортур тощо. Книги містять практичні рекомендації для постраждалих, а рекламні матеріали БВПД зазначають інституції та   конкретних представників  органів влади на місцевому та регіональному рівнях, здатних вирішити питання боротьби з насильством.
   Документи можуть бути використані студентами при написанні контрольних та курсових робіт, а для молодих вчених стануть потужною інформаційною базою для їх наукових досліджень.