Бібліотека РІ КУП НАНУ спільно з РОДНБ ознайомила студентів з бестселерами року

28 Грудня, 2021

«Обери свою книгу» – під таким девізом пройшла зустріч у відділі абонемента Рівненської обласної державної наукової бібліотеки зі студентами Рівненського інституту Київського університету права НАН України, у ході якої присутні ознайомились з найпопулярнішими різножанровими книгами 2021 року серед читачів.

_viber_2021-12-28_10-31-39-611.jpg
_viber_2021-12-28_10-31-52-807.jpg

_viber_2021-12-28_10-32-08-289.jpg

Це твори, насправді,  з яскравими образами та динамічними сюжетами. До прикладу, Гоярчук Марина Євгенівна познайомила студентів з автобіографічною книгою  Ніка Вуйчича «Життя без обмежень», де він описує тернистий шлях до щасливого життя, дає настанови тим, хто зневірився, адже відомо, що Нік народився з патологією тіла, при цьому зміг стати прикладом для мільйонів людей та жити повноцінно та насичено.
   Слимак Наталія Іванівна презентувала новинки літератури в жанрі фентезі: Голлі Блейк «Жорстокий принц», Сара Дж. Маас «Двір шипів і троянд», Сара Дж. Маас «Двір мороку та гніву».
   Про творчість відомої американської письменниці Сари Джіо розповіла Василевська Лариса Андріївна. Романи цієї авторки для тих, хто любить романтичні історії з елементами детективу: «Я кохатиму тебе завжди», «Ожинова зима», «Остання камелія» та «На добраніч, Джун».
    Анна Миколаївна Христофорова зосередила увагу читачів на книгах з психології,  зокрема,  на найбільш популярному творі Тари Шустер «Купи собі той довбаний букет». У цій книжці авторка розповідає історію власного перевиховання та перетворення на чемпіонку з любові до себе.
   Необхідно зазначити, що формат цієї зустрічі був незвичний, але надзвичайно приємний. Студенти та праці вники відділу абонемента РОДНБ спілкувались в невимушеній обстановці, смакуючи каву та солодощі.
   Завідувач бібліотеки РІ КУП НАНУ Оксана Пилипівна Сіончук зізнається, що саме завдяки пошукам нових форм обслуговування, креативному підходу до своїх обов’язків, бібліотекарі відділу абонементу змогли завоювати інтерес та повагу студентів до найбільшої книгозбірні Рівненщини, що неабияк допомагатиме у всесторонньому розвитку особистості юриста нового покоління.