БІБЛІОТЕКА РІ КУП НАНУ СИСТЕМАТИЗУВАЛА ПЕРЕЛІК ОСНОВНИХ ЗАКОНОДАВЧИХ ТА НОРМАТИВНИХ АКТІВ, ЩО РЕГУЛЮЮТЬ ПРАВОВИЙ ЗАХИСТ ДІТЕЙ

1 Червня, 2023

zahystditej.jpg День захисту дітей – це міжнародне свято, що єднає країни всього світу навколо спільної мети – забезпечити майбутнє дітей, оберігати їхні права та сприяти їхньому всебічному розвитку. Відзначається воно щорічно 1 червня, а вперше це відбулось у 1950 році в 51 країні світу за ініціативи Ради Міжнародної демократичної федерації жінок у Парижі з метою захисту дітей, що залишилися без батьків та дому під час Другої світової війни. Організація Об’єднаних Націй (ООН) підтримала цю ініціативу, проголосивши захист прав, життя та здоров’я дітей важливим напрямом своєї роботи. В Україні це свято почали відзначати з 1998 року за указом другого президента Леоніда Кучми.
   Для поглиблення знань студентів Рівненського інституту Київського університету права НАН України з питань охорони дитинства,  бібліотека РІ КУП НАНУ підготувала Перелік урядових і галузевих документів, що забезпечують дотримання законодавства в забезпеченні захисту прав дитини.
   Сподіваємось, зазначена тематична інформаційна довідка допоможе в практичній діяльності юристів- початківців.