Бібліотека РІ КУП НАНУ та Головне територіальне управління юстиції у Рівненській області організували спільну тематичну виставку

6 Жовтня, 2016
bibl2_2.jpg

Права людини в сучасному світі – це проблема, вирішення якої стоїть у центрі практичної діяльності міжнародного співтовариства і кожної держави, адже процес суспільної діяльності людини значною мірою залежить від обсягу прав та свобод, які визначають її соціальні можливості, характер життєдіяльності, систему зв’язків людей у суспільстві. Зважаючи на це, Головне територіальне управління юстиції у Рівненській області та бібліотека Рівненського інституту Київського університету права НАН України вкотре в своїй співпраці висвітлили основні проблеми захисту прав людини в Україні. Ними була організована спільна тематична виставка «Права людини крізь призму сучасності», матеріали якої окреслюють гарантування всією системою органів законодавчої, виконавчої та судової влади в Україні всіх конституційних прав громадянина.