Бібліотека РІ КУП НАНУ в забезпеченні інформаційної підтримки навчального та наукового процесів

12 Травня, 2020

Понад 20 тисяч примірників літератури містить в своїх фондах бібліотека Рівненського інституту Київського університету права НАН України – навчально- науковий, інформаційний та культурно-просвітницький структурний підрозділ вузу. Обслуговування читачів здійснюється на абонементі та в читальному залі,  який розрахований на 27 посадкових місць.

6.jpg

7.jpg

8.jpg
 9.jpg

В бібліотеці створено досконалий довідково- бібліографічний аппарат: алфавітний та систематичний каталоги, систематичну картотеку статей, картотеки книгозабезпечення та монографій, краєзнавчу картотеку.
   Бібліотека Рівненського інституту Київського університету права координує свою діяльність зі всіма структурними підрозділами вузу та налагоджує прямі зв’язки з бібліотеками різних систем та відомств, бере участь в роботі конференцій, нарад, семінарів, проводить заняття зі студентами – першокурсниками з основ бібліотечно-бібліографічних знань для виховання інформаційної культури читачів, прищеплення їм навичок користування книгою та довідковим апаратом.

biblioteka.jpg

10.jpg

Одним із напрямків діяльності цього структурного підрозділу є профорієнтація серед випускників загальноосвітніх навчальних закладів різних ступенів та робота безпосередньо під час вступної кампанії.
    Незважаючи на карантинні заходи, бібліотека дистанційно надає консультації щодо основних напрямків діяльності інституту, дисциплін  ЗНО, необхідних для вступу, матеріально-технічного забезпечення, побутових умовах навчання та проживання студентів, тощо. Запити здійснювались від керівника відділу зовнішнього незалежного оцінювання та  моніторингових досліджень Волинського інституту післядипломної педагогічної освіти А.О. Корнейко, вчителів правознавства та батьків випускників загальносвітньої школи І-ІІІ ступенів №17 Луцької міської ради Волинської області, Луцького навчально-виховного комплексу № 9 Луцької міської ради та інших.
    Сподіваємось, що епідеміологічна ситуація в країні покращиться якнайшвидше, знімуться карантинні обмеження і бібліотека РІ КУП НАНУ знову на повну потужність працюватиме на забезпечення всіх інформаційних запитів студентів та абітурієнтів.