Бібліотека РІ КУП НАНУ взяла участь у презентації бібліографічного покажчика «Події Української революції 1917–1921 рр. на Рівненщині».

2 Березня, 2021

Українська революція 1917–1921 рр – це  суспільно-політичне явище історії України модерного часу, яке стало логічним завершенням розвитку українського національно-визвольного руху 19 ст. і водночас визначило характер перебігу української історії 20 ст., зокрема розвиток українського націоналізму, національної самосвідомості, націо- та державотворення, пришвидшило процес формування нації української, привело до відновлення української держави. Нам завжди було важливо розібратися в таємницях та хитросплетіннях тих буремних подій, особливо з тим, що було пов’язане з Рівненщиною. Саме з цією метою спеціалістами Рівненської обласної універсальної наукової бібліотеки було підготовлено та видано науково-допоміжний бібліографічний покажчик «Події Української революції 1917–1921 рр. на Рівненщині».

1614614796440.jpg
 1614614796422.jpg
1614614796409.jpg

1614614796431.jpg

Публікації науковців, дослідників, особливо краєзнавчого змісту, що включені в покажчик, дозволяють по-новому поглянути на історію нашого краю, відкривають нові імена людей, причетних до революційних подій.
   На захід запрошено наукового редактора, консультанта та автора вступної статті до покажчика професора Міжнародного економіко-гуманітарного університету ім. академіка С. Дем’янчука, кандидата історичних наук, голову Рівненської обласної організації Національної спілки краєзнавців України А.А. Жив’юка та укладача покажчика – головного бібліотекаря відділу Наукової інформації та бібліографії Л. А. Степанюк.
   Приємним є те, що бібліотека Рівненського інституту Київського університету права стала однією з небагатьох, яка отримала у подарунок це видання. Завідувач бібліотеки О.П.Сіончук висловила організаторам щиру вдячність та сподівання на продовження плідної співпраці.