Бібліотека РІ КУП НАНУ взяла участь в акції «Подаруй бібліотеці книгу»

10 Травня, 2018

Дарувати книги шкільним бібліотекам, госпіталям, дитячим будинкам, учасникам різноманітних правових конкурсів місцевого та загальноукраїнського рівня, кращим студентам стало доброю традицією в РІ КУП НАНУ.
        Цього разу бібліотека Рівненського інституту Київського університету права передала на абонемент обласної універсальної наукової бібліотеки літературу юридичного спрямування, аби допомогти в комплектуванні їхнього книжкового фонду саме новітньою правовою літературою. Тепер користувачі абонементу матимуть змогу ознайомитись з сучасними підходами до проблем космічного права, державного фінансового контролю, політико – правового механізму Ради Європи, основних теоретичних положень в юриспруденції тощо.

img-d76e6d5c8d76fc7e35874facb3e80b7f-v.jpg

img-043ab7b3f7f39a5e71f787d9955d5fc8-v_1.jpg

Зі слів завідувачки абонементу РОУНБ Н.І.Слимак такий подарунок має неабияку цінність саме для читачів – студентів та науковців, адже одним з найважливіших чинників якісної освіти та наукових розробок має бути наявність сучасних та актуальних джерел, з яких можна почерпнути справді корисні знання.