Бібліотека РІ КУП НАНУкраїни отримала в дар книги

10 Травня, 2016

Нещодавно Рівненський інститут Київського університету права відвідали представники Євро-Азіатської Акредитаційної Асоціації, яка входить в сім’ю регіональних агенцій, що охоплюють євангельські навчальні заклади по всьому світу. ЄААА – наймолодша з асоціацій, які займаються акредитацією християнських навчальних закладів. Робота над її створенням почалася в 1993 році, в 1997 році Асоціація отримала офіційний статус.
     Головне призначення Асоціації – допомогти навчальним закладам країн Євразії досягти міжнародних стандартів і підтвердити їх академічний та духовний рівень відповідною акредитацією. Одним із завдань Асоціації є об’єднання фахівців у сфері богословської освіти і допомогу молодим школам Євразії програмами, книгами та іншої професійною підтримкою. Зараз до складу ЄААА входять 50 євангельських навчальних закладів, серед яких як повні члени (тільки євангельські навчальні заклади), так і асоційовані (будь-які християнські організації, зацікавлені в розвитку богословської освіти в країнах Євразії).

Референт відділу розвитку освіти Ольга Дятлик довела до відома зав. бібліотеки О.П.Сіончук (для подальшої пропозиції кураторам груп) заплановані на 2017 рік просвітницькі туристичні поїздки по Європі. Всі матеріали щодо їх проведення передані в бібліотеку інституту.
     Окрім того, представниками Асоціації були подаровані матеріали, які висвітлюють духовно- психологічні основи християнської психології, вплив української кризи на церкву, історичні етапи розвитку протестантизму та ін.

Завідувач бібліотеки
 РІ КУП НАНУ О.П.Сіончук