Бібліотека Рівненського інституту КУП НАНУ висловлює щиру подяку підприємцю Володимиру Петровичу Рудюку за передані для бібліотеки книги.

21 Січня, 2015

Нещодавно фонд бібліотеки РІ КУП НАНУ знову поповнився книгами, подарованими партнером університету підприємцем В.П. Рудюком. Цього разу , крім підручників з адміністративного та екологічного права, Володимир Петрович придбав для бібліотеки і наукові видання. Особливої уваги заслуговують праці Бадиди М.П. «Податкова база місцевого самоврядування», в якій розкрито сутність і складові фінансового потенціалу в регіонах, та «Законне представництво у цивільному процесі» П.Ф. Немеша і Д.В. Іванчулинця, що аналізує теоретичні та практичні проблеми чинного цивільно-процесуального законодавства. Саме ці монографії, зважаючи на новітній підхід до висвітлення галузевих юридичних проблем, стануть незамінними в написанні студентами курсових та контрольних робіт.
     Вперше бібліотекою пропонуватиметься конспективний виклад курсу «Основи теорії держави і права» на паперовому носії поряд з електронним підручником записів на СD- диску текстових файлів, аудіо файлів (окремо кожної лекції) та мультимедійної презентації лекції «Право як соціальний феномен». Це надасть можливість прослуховувати тексти поза межами аудиторії чи бібліотеки. Дикторський текст виконаний автором Х.М.Олексиком.

Підтримуючи започаткований ректором КУП НАН України професором Ю.Л. Бошицьким  проект «Перлини художньої літератури для студентської молоді», Володимир Петрович збагатив фонд бібліотеки Рівненського інституту нарисами А. Дурунди зі збірки «Замах на Паганіні», новелами та оповіданнями Л. Дмитришин з книги «Сповідь», повістями Ю. Зейкан, що ввійшли до збірки «На дощ і блискавку».
     Сподіваємося, що В.П.Рудюк, як великий поціновувач книг, і надалі сприятиме поповненню фонду бібліотеки вузу.