Бібліотекою РІ КУП НАН України організовано участь студентів у літературному вечорі «Шевченко та Рівненщина»

12 Березня, 2015

11 березня 2015 року у Рівненській державній обласній бібліотеці  відбувся літературний вечір «Шевченко та Рівненщина». В рамках заходів, присвячених 201-ій річниці з дня народження Великого Кобзаря, студенти Рівненського інституту мали змогу долучитися до популяризації його творчості та вшанувати пам’ять видатного українського поета.

Увазі відвідувачів були запропоновані книжкові виставки «Шляхи Шевченка на Рівненщині», «Мистецька спадщина Т.Г.Шевченка» та «Об’єднаймося ж, брати мої» – виставка учасників Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості. За словами інспектора з виховної та методичної роботи Л.В.Євчук зворушливим моментом заходу стало декламування наймолодшими учасниками літературного вечора поезій Кобзаря.
     У заході брали участь викладачі та учні Рівненської обласної станції юних туристів, які продемонстрували віртуальну подорож по місцях Рівненщини, де бував Тарас.

Висловлюючи подяку організаторам, завідувачка бібліотеки РІ КУП  О.П.Сіончук зазначила, що це був не лише культурно-мистецький захід, який розвиває художні здібності молоді та спонукає їх до власної творчості, але й просвітницький, адже його метою стало поглиблення знань учнівської та студентської молоді про життя видатного сина українського народу, патріотизм, виховання любові та поваги до традицій нашого народу.

Зав. бібліотекою РІ КУП
О.П.Сіончук