ЧЕРГОВА ВИСТАВКА КАРТИН ПОДРУЖЖЯ СТЕПАНЮКІВ «ДИНАМІКА ТА ОБРАЗ»

16 Липня, 2023

У Рівненському інституті КУП НАН України 14 липня 2023 року відбулося відкриття чергової виставки картин рівненських художників Костянтина та Аліни Степанюків, на цей раз із темою «Динаміка та образ» у рамках загальноуніверситетського проєкту «Інтелектуальна власність України – перлини живопису для студентської молоді».
Ведучий заходу Іван Вєтров – директор інституту розпочав захід, метою якого є не лише познайомити мешканців Рівного з роботами талановитого художника, а й зібрати кошти для перемоги, оскільки частину коштів від продажу картин буде скеровано для потреб ЗСУ. Красу природи на полотні відобразила сімейна пара – художники Костянтин та Аліна Степанюки.
Костянтин Степанюк працює у жанрі пейзажу, абстракції та ін. У своїх пейзажах живописець передає настрій, емоції, почуття. Його картини спонукають до мислення. Персональні художні виставки пана Степанюка відбулися у Луцьку, Рівному, Києві, Гданську, Дрездені. Картини Костянтина Степанюка зберігаються у приватних колекціях та музеях України, закуплені галереями Польщі, Німеччини, Франції.
Його дружина Аліна Степанюк займається живописом, графікою. Із 2018 року викладає гурток образотворчого мистецтва в Олександрійському та Заборольському ліцеях. Була учасницею зональних і обласних виставок. Її роботи знаходяться у приватних колекціях в Україні та за кордоном (США, Німеччина, Англія, Франція та ін.).
У своєму вітальному слові ректор Київського університету права НАН України Юрій Бошицький зазначив, що у виші піклуються і про естетичне виховання молоді. Сьогоднішня виставка приурочена 25-му ювілейному випуску бакалаврів Рівненського інституту КУП НАН України. Зокрема сьогодні випускники можуть насолоджуватися чарівними пейзажами. Адже не лише навчати, а й виховувати в студентів смак та любов до мистецтва – ось іще функція, яку виконує Рівненський інститут Київського університету права.

dsc_4293.jpg

dsc_4310.jpg
 dsc_4303.jpg

Директор музею Олександр Булига привітав усіх з чудовою виставкою  та зазначив, що дякуючи автору виставки, ми об’єднуємо зусилля, щоб допомагати ЗСУ у боротьбі з російським агресором. Також відмітив, що роботи знаного майстра відомі не тільки в нашому місті, нашій країні, а й далеко за її межами.
Валентина Ярощук, директорка Рівненської обласної універсальної наукової бібліотеки, відзначила унікальну колористику робіт художника, з якими поглинаєш у світ прекрасного.

dsc_4292.jpg

stepanyuk.jpg

Маленький екскурс по своїй творчості зробив і сам художник. Костянтин Степанюк розповів про себе, про свої роботи, про те, що живопис в його житті завжди на першому місці, хоча за професією він – різьбяр по дереву. Але це скоріше хоббі, як і фотографія. Для нього дуже важливо донести задум полотна до поціновувачів.
На мистецькому заході були присутні випускники та працівники інституту, представники музею, бібліотек, художники, рівняни. Гості заходу мали можливість поспілкуватися з художником і дізнатися про його життя і творчість з перших вуст.
Виставка-продаж «Динаміка та образ» підготовлена працівниками Рівненського інституту і буде працювати для рівнян і гостей міста впродовж місяця.
ЗАПРОШУЄМО ОТРИМАТИ ЕСТЕТИЧНУ НАСОЛОДУ ТА ДОПОМОГТИ ПРИСКОРИТИ ПЕРЕМОГУ!
Адреса: вул О. Борисенка, 5 (Лебединка), І поверх.