ЧЕРГОВЕ ЗАСІДАННЯ РЕКТОРАТУ КИЇВСЬКОГО УНІВЕРСИТЕТУ ПРАВА НАНУ

8 Березня, 2023

Засідання відбулося 06 березня 2023 року у форматі онлайн під час перебування ректора Юрія Бошицького у Рівненському інституті.
   Розглядалися поточні питання освітнього процесу, науково-методичної роботи викладачів Київського  університету права, Рівненського інституту, Вінницької та Ужгородської філій; видання часопису Київського університету права та питання видавничої діяльності.

27.jpg

28.jpg
29.jpg

Ректор КУП НАНУ Юрій Бошицький загострив увагу на якості відвідування занять студентами; академічній та фінансовій заборгованості; публікаціях статей викладачів у часописі та інших фахових виданнях; створенні робочої групи з підготовки Малої енциклопедії міграційного права спільно із Рівненською та Ужгородською державними міграційними службами.

30.jpg

31.jpg

Директор Рівненського інституту Іван Вєтров доповів про організацію освітнього процесу в інституті, ліквідацію академічної та фінансової заборгованості студентами; активну роботою над створенням нового сайту інституту; організацію профорієнтаційної роботи.
   На завершення ректор Юрій Бошицький привітав із ювілеєм методиста навчально-методичного відділу Мирославу Мудрик.