Cтуденти Рівненського інституту КУП НАН України стали на один день керівниками міста

24 Грудня, 2012

Вже третій рік поспіль Управління у справах сім’ї, молоді та спорту Рівненського міськвиконкому проводить конкурс під назвою «День з керманичем міста». Даний проект присвячений до Дня місцевого самоврядування.
     Цього року студенти Рівненського інституту КУП НАН України теж проявили бажання стати хоча б на один день керівниками міста . Але   за резельтатами  співбесіди  керманичами міста стали лише двоє студентів нашого вузу Корнійчук Наталія  студентка групи П-31,яка зайняла посаду начальника управління праці та соціального захисту населення, та Хілінський Максим студент групи П-32 ,який отримав посаду начальника  юридичного відділу.
     Згодом за результами проведенного дня кожному з учасників проекту були виданні сертифікати про проходження стажування в органах місцевого самоврядування.
Наші студенти з користю провели цей один день і вони ще раз впевнилися у правильності вибору своєї майбутньої професії та вузу.