Cтуденти та викладачі РІ КУП НАНУ відвідали виставку робіт золотого фонду Рівненської дитячої художньої школи

17 Лютого, 2014

Ретроспективна виставка учнів дитячої художньої школи «Метафізика кольору», що презентується у центральній залі галереї європейського живопису «Євро-Арт», є знаковою. Тут експонуються роботи, які були виконані учнями школи у 1990-1993 рр.   Про їх особливий статус   свідчить той факт, що у 1993 р. вони виставлялися на Днях культури України в Баварії та експонувалися в Мюнхені, Дюссельдорфі, Аугсбургзі, Франкфурті (Німеччина).
     У рамках нового молодіжного проекту «Євро-Арт» для талановитих» в іншій залі галереї представлено  виставку випускниці художньої школи 1991 року  Наталії Ларіної під  назвою «Пошук рівноваги».
     Приємно, що це уже не перша зустріч із високим мистецтвом у галереї європейського живопису «Євро-Арт».

Інспектор з виховної та
методичної роботи