Делегація Батумського державного університету ім. Шота Руставелі на чолі з ректором КУП НАНУ Юрієм Бошицьким відвідала мерію м. Рівне

3 Березня, 2018

Візит у мерію відбувся у рамках конструктивної співпраці на запрошення очільника міста Володимира Хомка.
        До складу делегації входили декан юридичного факультету Батумського державного університету ім. Шота Руставелі Адам Махарадзе та професор цього факультету Армаз  Кахідзе, а також директор РІ КУП НАНУ  Володимир Якимчук.  На зустрічі було стверджено думку про необхідність реалізації нових підходів,  зумовлених формуванням ефективної регіональної політики в Україні, що передбачає тісну кооперацію освітніх структур із загальноміським програмами.
      Важливою темою обговорення стала потреба надбудови 6-го поверху у приміщенні  Рівненського інституту КУП НАНУ. Ця ініціатива знайшла належну підтримку мера. Обговорювалася також проблема  організації та функціонування на базі РІ КУП НАНУ літньої школи права і бізнесу. Також були визначені інші ланки співпраці, важливі для обох сторін. Найперше ішлося про сферу розширення міжнародного співробітництва. У цьому плані конструктивні пропозиції були висловлені  представниками Батумського державного університету ім. Шота Руставелі.

dsc_3057_1.jpg

dsc_3067_2.jpg

Важливим елементом розмови стало вручення меру Рівного  ректором КУП НАНУ Юрієм Бошицьким колективної монографії, присвяченої проблемам розвитку конституціоналізму на сучасному етапі в Україні та Республіці Польща «Актуальні проблеми сучасного конституціалізму» (на прикладі України та Республіки Польща).  Це видання є результатом кількарічної наукової співпраці між Київським університетом права НАН України та факультетом права й адміністрування Гданського університету. Прикметно, що монографія побачила світ за загальною редакцією професора, ректора Київського університету права НАН України Ю.Л. Бошицького та професора, декана факультету права й адміністрування Гданського  університету Я. Стеліни.
       Зустріч мала досить продуктивний характер і завершилася спільною світлиною на згадку.