Делегація із Гданського державного університету відвідала обласний краєзнавчий музей та музей бурштину у Рівному

13 Квітня, 2018

У рамках І Міжнародної українсько-польської науково-практичної конференції «Сучасні  проблеми правотворення: досвід України та Польщі»  відбулися краєзнавчі студії для гостей із Польщі у формі насиченої екскурсійної програми.
        У Рівному польські вчені відвідали обласний краєзнавчий музей, де ознайомилися з оригінальними експозиціями,  унікальними експонатами волинського іконопису, колекцією стародруків, предметами козацької доби, а особливо окрасою мистецької збірки музею – роботами відомого польсько-італійського скульптора Томаша-Оскара Сосновського, які виконані з білого мармуру в стилі академічного неокласицизму та відзначаються високою технікою та довершеністю форм.

dsc_3440.jpg
dsc_3414.jpg

dsc_3468.jpg

Не менше враження справив на гостей інституту наймолодший музейний заклад міста (відкритий улітку 2010 року) Рівненський музей бурштину,  де представлено ювелірні вироби та картини, унікальні злитки бурштину, знайдені на Рівненщині, а також одяг та взуття, прикрашені цим каменем.
            Безумовно, його сонячне тепло іноземні гості  візьмуть із собою на батьківщину.