Делегація РІ КУП НАНУ взяла участь у роботі шостої Міжнародної літньої школи “Право Європейського Союзу та європейська інтеграція південного Кавказу”

28 Липня, 2018

Вона проходить у  грузинському місті  Батумі у рамках договору про співпрацю між Київським університетом права НАН України та Батумським державним університетом ім. Шота Руставелі. З ініціативи ректора КУП НАНУ Юрія Бошицького міжнародна співпраця стала одним із найважливіших пріоритетів роботи університету.

2.jpg

5.jpg

1.jpg

Учасниками шостої Міжнародної літньої  школи є студенти та науковці Грузії, України,  Азербайджану, Ірану, Австрії та Казахстану. У контексті  форуму передбачено обговорення проблеми євроінтеграції; висвітлення Актів фондів ЄС, міжнародних відносин ЄС, сфокусованих на Південному Кавказі, ролі ЄС  у  вирішенні конфлікту на Південному Кавказі, утвердження принципу верховенства права, виконання рішень Європейського суду з прав людини, тощо. Головна мета проекту – актуалізувати  питання щодо теоретичних аспектів європеїзації. На студентів літньої школи очікують лекції та майстер-класи, тренінги та семінари, а також цікаві екскурсійні програми. Важливо не тільки засвоїти певну систему знань, а й обмінятися досвідом.

4.jpg

6.jpg

3.jpg

Із вітальним словом як співорганізатор заходу до слухачів  звернувся директор Рівненського інституту Київського університету права Володимир Якимчук, адже невдовзі, у лютому 2019 року, наступна спільна  зимова школа Київського університету права НАН України та  Батумського державного університету ім. Шота Руставелі пройде на базі РІ КУП НАНУ.