ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ ДЛЯ СТАРШОКЛАСНИКІВ РІВНЕНСЬКОГО ОБЛАСНОГО НАУКОВОГО ЛІЦЕЮ

16 Квітня, 2024

16 квітня 2024 р. у стінах Рівненського інституту Київського університету права НАН України відбулася профорієнтаційна зустріч з випускниками  Рівненського обласного наукового ліцею.

Захід відкрив директор інституту Іван Вєтров, який акцентував увагу випускників на соціальних пріоритетах юридичного фаху, його актуальності та можливостях професійної самореалізації, а також здійснив презентацію інституту, використовуючи спеціально створений сайт для абітурієнтів. Директор підкреслив унікальність Рівненського інституту як профільного закладу юридичної освіти на теренах Рівненщини.

Про перспективність здобуття вищої освіти за спеціальністю 081 «Право», особливості  професії юриста та успішний досвід працевлаштування випускників інституту розповів завідувач кафедри спеціальних юридичних дисциплін, к. ю. н. Віктор Ткачук.

Особливу увагу абітурієнтів на переваги навчання у Рівненському інституту звернув ст. викладач кафедри спеціальних юридичних дисциплін Андрій Холоденко, акцентувавши увагу також на значному досвіді закладу на ринку освітніх послуг, поміркованості вартості освітніх послуг, кваліфікованому викладацькому складі, сучасних авдиторіях, зручному розташуванні у центрі міста, наявності власного гуртожитку та їдальні.

Старша викладачка кафедри загальнотеоретичних та гуманітарних дисциплін Ганни Дикун додала про насичене не лише наукове студентське життя, але й культурно-дозвіллєве. Опісля разом зі студентами провела екскурсію навчальним корпусом та його авдиторіями.

Дирекція Рівненського інституту дякує за організацію зустрічі директору ліцею Наталії Сосюк та вчителю основ правознавства Олександру Боровцю.

Очікуємо нинішніх випускників на навчанні в інституті.