День відкритих дверей (онлайн) для старшокласників Вараського ліцею №2

14 Квітня, 2024

Він став одним із кроків забезпечення  адекватних часові  варіантів професійного вибору майбутніх абітурієнтів. Зустріч відкрив директор Рівненського інституту  КУП НАНУ Іван Вєтров. Його меседж, адресований випускникам, містив оптимістичні прогнози щодо перспектив розвитку юридичного фаху та його затребуваності в сучасній Україні.

Завідувач кафедри спеціальних юридичних дисциплін Віктор Ткачук охарактеризував можливі сфери працевлаштування та самореалізації сучасного юриста, креативний підхід до професійного самовизначення.

У виступі завідувача кафедри загальнотеоретичних правових та гуманітарних дисциплін Стефанії Українець ішлося про специфіку вступної кампанії 2024 року, умови навчання у РІ КУП та можливості  кар’єрного росту.

Особливе пожвавлення у ліцеїстів викликав виступ президента студентського парламенту інституту Владислави Стецюк, яка розкрила деякі  таємниці студентського життя і запросила охочих до студентської родини РІ КУП.

Вдячність за співпрацю висловлюємо директорці Вараського ліцею №2 Яні Горегляд та очільниці Управління Вараської міської ради Олені Корень.

Переглянути відео за посиланням