Для абітурієнтів відповіді на питання в on-line форматі щодо вступу до Рівненського інституту КУП НАН України

19 Квітня, 2021

Рівненський інститут Київського університету права Національної академії наук України реалізує різні форми профорієнтаційної роботи, зокрема і зустрічі з абітурієнтами. Карантинні обмеження зумовили новий формат проведення Днів відкритих дверей – on-line. Отож 15 квітня відбувся вебінар, який став продовженням зустрічі, що пройшла 01.04. 2021 р. на тему: «Майбутнім магістрам. Вступ 2021».

2.jpg
 reklama.jpg
 10.jpg

Учасники on-line-зустрічі мали можливість отримати актуальну інформацію щодо вступної компанії, ознайомитися з правилами прийому до Рівненського інституту НАН України у 2021 р. Майбутні магістри отримали можливість розібратись із термінами реєстрації вступників для складання Єдиного вступного випробування і Єдиного фахового вступного випробування на базі Українського центру оцінювання якості освіти та ознайомитись із переліком документів необхідних для вступу. Учасники on-line-зустрічі отримали відповіді на питання щодо можливості отримання другої освіти за спеціальністю 081 «Право».
   Зауважимо, що 24 квітня 2021 р. двері нашого Рівненського інституту будуть гостинно відкриті для майбутніх вступників, зацікавлених осіб, батьків, а також будемо раді бачити наших випускників. Запрошуємо вас ознайомитися з інститутом, унікальними тематичними лекційними аудиторіями, дізнатися про умови вступу на бакалаврські й магістерські програми спеціальностей 081 «Право».
   Звертаємо увагу, що Ви можете ставити запитання про діяльність інституту та про вступну кампанію 2021 року представникам приймальної комісії РІ КУП НАНУ на офіційнному сайті www.rivne.kul.kiev.ua та на сторінці у https://www.facebook.com/instututprava або надсилати їх на електронну пошту: rivne@kul.kiev.ua. Для комунікації з нами можна скористатися такими номерами телефонів:
директор: (0362) 62-05-89, навчальна частина: (0362) 62-04-48, загальний відділ: (0362) 62-04-62, приймальна комісія: 098-894-12-70.