До дня Святого Миколая у РІ КУП НАНУ відкрилася виставка картин Федора Панчука

19 Грудня, 2016

У рамках загальноуніверситетського проекту «Інтелектуальна власність України: перлини живопису для студентської молоді», що діє під патронатом ректора КУП НАНУ професора Юрія Ладиславовича Бошицького у РІ КУП НАН України експонується персональна виставка відомого вінницького художника, заслуженого діяча мистецтв України  Федора Панчука.
     Всі картини, представлені на виставці, – яскраві та багатокольорні. Динамічні мазки спалахують кольорами, щоб вилитись у символічні образи. У представлених роботах художник віддає перевагу експресіоністичним живописним традиціям. Це сплав полум’яних фарб, фактурних нашарувань та емоцій, як правило позитивних та енергійних.

Відкриваючи виставку, директор РІ КУП НАНУ Володимир Леонович Якимчук, ознайомив присутніх з життєвим та творчим шляхом художника, наголосивши і на його наукових здобутках. Федір Панчук є автором близько двохсот статей у галузі образотворчого мистецтва та художніх промислів.
     Коментарі студентів, які відвідали відкриття виставки, зводяться до того, що картини Федора Панчука акумулюють енергію любові до всього живого на землі, всього, що тішить око –  від квітки до пташини, тварини, а також і до людей. Емоційно насичені полотна художника  сповнені внутрішньої гармонії.
     Віднині вона стане невідʼємною рисою  інститутського життя.