Національна академія наук України Рівненський Інститут КУП

До РІ КУП НАНУ завітали представники Гощанського району

23 Грудня, 2019

       21 грудня 2019 року Рівненський інститут Київського університету права НАН України зустрічав Миколу Миколайовича Панчука – Гощанського селищного голову та  керуючого  справами  Гощанської районної ради Панчука  Олександра  Володимировича, які приїхали подякувати за передані РІ КУП НАНУ більше півсотні парт для двох селищних шкіл.

dsc_7912.jpg

dsc_7915.jpg

dsc_7917.jpg

 dsc_7921.jpg
 dsc_7926.jpg
 dsc_7927.jpg

       Для гостей була проведена екскурсія навчальним закладом, а директор РІ КУП НАНУ Володимир Леонович Якимчук розповів про основні навчально-наукові критерії роботи інституту, пріоритетні напрямки його розвитку, окреслив коло установ та організацій, в тому числі міжнародних, з якими співпрацює Київський університет права НАН України та його структурні підрозділи, зокрема і Рівненський інститут.
       О.В.Панчук, який, до слова, є нашим випускником і деякий час викладав у нас, був вражений змінами, які відбулися в приміщенні: в аудиторному фонді, в гуртожитку, їдальні, тощо.
       За словами М.М. Панчука, він неодноразово переконувався, що наш інститут гідно представляє юридичну освіту не лише на теренах області, але й за її межами, а налагодження плідної співпраці органів місцевого самоврядуванням із вищими навчальними закладами є одним з важливих векторів як регіональної так і державної молодіжної політики України.