До Рівненського інституту Київського університету права НАН України завітав мер Рівного Олександр Третяк

18 Жовтня, 2021

Візит Олександра Віталійовича відбувався в рамках відкриття на території Рівненського інституту скульптури богині правосуддя Феміди. Перед початком церемонії мер з цікавістю оглянув приміщення вузу, навчальні аудиторії, судову та конференц-зали, гуртожиток та бібліотеку.

dsc_1055.jpg

dsc_1048.jpg

dsc_1043.jpg

dsc_1059.jpg
 dsc_1063.jpg
 dsc_1068.jpg

Неабияке враження справила на Олександра Віталійовича студентська капличка на честь святителя Петра Могили. Він, незважаючи на брак часу, навіть пригадав свою діяльність на посаді ректора Рівненської духовної семінарії і Академії ХВЄ, розповівши декілька епізодів, які засвідчують потребу молодої людини в молитві. Мер відзначив глибоке розуміння цього керівництвом вузу та цілеспрямовану орієнтацію на підготовку всесторонньо розвиненої особистості майбутнього правника.

dsc_1050.jpg

dsc_1074.jpg

dsc_1065.jpg

dsc_1083.jpg

О.В.Третяк наголосив, що забезпечення організаційних, морально-психологічних, інформаційних, культурно-просвітницьких та соціальних заходів, які постійно проводяться у стінах вузу, спрямоване на підвищення іміджу навчального закладу і подякував працівникам за важливу соціальну та виховну позицію .