До уваги випускників 2011 року Рівненського інституту Київського університету права НАН України!

23 Червня, 2011

До 15-річчя Дня Конституції України

когорту юристів поповнять біля ста випускників Рівненського інституту

Київського університету права НАН України

28 червня 2011 року о 13.00 год. за адресою: м. Рівне, вул. Соборна 137, у Залі камерної та органної музики відбудеться урочиста церемонія вручення дипломів випускникам Рівненського інституту Київського університету права Національної академії наук України. Символічним є той факт, що путівку у професійне життя отримують понад сто випускників Рівненського  інституту Київського університету права НАН України поряд з черговою річницею прийняття Конституції України.
     Запрошені гості церемонії: Представники Національної академії наук України, Інституту держави і права ім. В.М. Корецького НАН України, Київського університету права, голова обласної Рівненської держадміністрації, начальник управління освіти і науки Рівненської облдержадміністрації, голова Рівненської міської ради, голови апеляційного суду Рівненської області, Рівненського апеляційного господарського суду, начальник головного управління юстиції у Рівненській області, прокурор Рівненської області, прокурор Рівненської міської прокуратури.
     У рамках церемонії: вітальні промови почесних гостей, святкова концертна програма.

Про інститут

Рівненський інститут КУП НАН України створено у 1995 році на базі Київського університету НАН України та Інституту держави і права ім. В.М. Корецького Національної академії наук України. Це один з найавторитетніших провідних навчальних закладів України та єдиний у нашій державі заклад освіти, підпорядкований Національній академії наук України. Концепція його діяльності побудована на інтеграції юридичної освіти і фундаментальних теоретичних досліджень у галузі права. Викладачами профілюючих дисциплін є провідні науковці НАН України, серед яких один академік, чотири члени-кореспонденти НАН України, 20 докторів наук, понад 60 кандидатів наук і доцентів. Ректор Київського університету права НАН України — Бошицький Юрій Ладиславович, кандидат юридичних наук, професор,  заслужений юрист України. Почесним ректором Київського університету права НАН України є академік НАН України та Академії правових наук України Шемшученко Юрій Сергійович — відомий вчений та організатор юридичної науки в Україні. Керуючий справами Рівненського інституту КУП НАН України – кандидат юридичних наук, доцент Савчин Михайло Васильович.
   Рівненський інститут КУП НАН України готує висококваліфікованих юристів для органів державної влади і місцевого самоврядування, ринкової економіки та наукової сфери. Четвертий рівень акредитації університету надає можливість отримати диплом бакалавра державного зразка.