ДОМОВИЛИСЯ ПРО ВЗАЄМОДІЮ З ЦЕНТРОМ ДІЯ. БІЗНЕС У РІВНОМУ

22 Вересня, 2023

Ректор Київського університету НАН України, професор Юрій Бошицький та директор Рівненського інституту КУП НАН України Іван Вєтров обговорили питання взаємодії з керівницею Центру Дія. Бізнес Ольгою Горкавчук та експертом Центру Миколою Смолінським.

20230920_150119.jpg

Пані Ольга Горкавчук ознайомила з особливостями роботи Центру, його завданнями й планами на майбутнє.

Сторони зацікавлені налагодити співпрацю в питаннях проєктної діяльності, академічної мобільності студентів та викладачів, участі студентів у навчальних майстернях, залученні студентів до участі в цікавих проєктах, підвищенні кваліфікації.

До речі, така співпраця уже розпочалася. Студенти й викладачі вже взяли участь у навчальній майстерні «Індивідуальні гранти та можливості академічної мобільності».