ДОМОВИЛИСЯ СПІВПРАЦЮВАТИ ІЗ ВОЛОДИМИРЕЦЬКОЮ СЕЛИЩНОЮ РАДОЮ

17 Березня, 2023

Актуальні освітянські питання співпраці обговорювалися із головою Володимирецької селищної громади Василем КОВЕНЬКОМ, заступником голови селищної громади Анатолієм РИЖИМ та начальником управління соціально-культурної сфери селищної ради Вадимом ДРУЗЬОМ під час зустрічі 16 березня 2023 року.

88.jpg

Директор Рівненського інституту КУП НАН України Іван ВЄТРОВ запропонував об’єднати зусилля інституту та територіальної громади задля підвищення правової культури та свідомості школярів закладів освіти громади, розробити план заходів для координації спільної діяльності, запропонував визначити для цього базовий ліцей із правовим профілем навчання та запросив на зустріч в інститут для підписання відповідного меморандуму про співпрацю.
   Голова Володимирецької громади Василь КОВЕНЬКО разом зі своїми колегами поділилися досвідом роботи, розповіли про сильні та слабкі сторони  реалізації освітньої політики в умовах децентралізації та воєнного часу.