Дорогі наші студенти! Щиро вітаємо Вас зі святом – Днем студента.

17 Листопада, 2020

Адміністрація та викладачі Рівненського інституту КУП НАН України щиро вітають Вас зі святом – Днем студента.
    Нехай студентські роки у Вашій пам’яті залишаться сповненими усмішками та підтримкою одногрупників, непересічними та веселими подіями, цікавими та пізнавальними парами, життєвими та мудрими порадами викладачів, першими кроками у професії.
   Зважаючи на сучасні виклики, бажаємо Вам бути загартованими випробовуваннями, незламними у досягненні мети, цілеспрямованими у набутті професійних знань та навичок, успішними юристами.
    Сьогодні кожен з нас мимоволі поринув у своє минуле, у роки студентства.
   Сподіваємося, що і Ви з теплотою у душі та усмішкою на обличчі будете згадувати роки, які провели у Рівненському інституті КУП НАН України – своїй alma mater.