Другі читання, присвячені пам’яті Володимира Михайловича Корецького!

18 Лютого, 2009

На запрошення ректора Мішкольцького університету (University of Miskolc), професора Патко Дюла, ректор Київського університету права Національної академії наук України, професор Бошицький Ю. Л. відвідав з діловим візитом Угорську Республіку. Під час зустрічі ректорів Київського і Мішкольцького університетів було підписано довготривалу угоду про співпрацю.
Свідками такої визначної події стали професор Міхал Варохла – Кошицький університет, професор Михай Добровка – проректор з питань науки та міжнародних зв’язків та професор Федір Ващук – ректор Закарпатського державного університету.

На фото: професор Варохла; ректор, професор Ю. Бошицький; ректор, професор Ф. Ващук; ректор, професор Патко Дюла; професор Добровка. ( зліва на право).

Ректор КУП НАН України, професор Ю. Бошицький розповідає про структуру Київського університету права.

Угода між двома сторонами передбачає всебічну співпрацю у наукових та освітніх напрямах.
У рамках даної угоди була розроблена наступна концепція роботи:
Обидві сторони мають працювати у напрямках здійснення обмінів викладачами і студентами університетів з метою підтримки індивідуальних або спільних програм, а також мають сприяти розвитку освітніх та дослідних програм, що становлять взаємний інтерес.

Ректор КУП НАН України, професор Ю. Бошицький і ректор Мішкольцського університету, професор Патко Дюла під час підписання угоди про співпрацю.

Ректор КУП НАН України, професор Ю. Бошицький і ректор Мішкольцського університету, професор Патко Дюла. Обмін примірниками.

Обидві сторони готові надавати інформацію з метою прийняття участі в спільних симпозіумах, конференціях, а також проводити обмін науковими публікаціями. Особливо це стосується публікацій, які є результатами спільної діяльності.
У фінансових домовленостях сторони лишили за собою право визначати свою роль та фінансові зобов’язання у відповідності до ситуації. Але, незважаючи на це, візові та дорожні витрати мають бути відшкодовані стороною відправника. Для фінансування обмінів викладачами та студентами перевага надається міжнародним стипендіальним програмам.
Однієї з основних умов угоди визначилось проведення майстер класів угорськими викладачами у Київському університеті права НАН України.
Угода набула своєї чинності з 18 лютого 2009 року та має необмежений термін дії.

Ректор КУП НАН України, професор Ю. Бошицький і ректор Мішкольцського університету. Скріплення укладеної угоди дружнім рукостисканням.

Обмін сувінірами та символікою університетів.