Директор РІ КУП НАНУ В.Л.Якимчук взяв участь у конкурсі з відбору кандидатів для надання БВПД

10 Червня, 2020

10 червня 2020 року відбувся конкурс з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги.
Наказом начальника Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції України до складу конкурсної комісії включено директора Рівненського інституту Київського університету права НАН України В. Л. Якимчука.
    За словами Володимира Леоновича , оцінювання відбувалось за критеріями стажу адвокатської діяльності, наявності або відсутності застосування дисциплінарних стягнень, результатів проходження дистанційного курсу, комунікабельності, тощо.

_viber_2020-06-10_09-29-28.jpg

_viber_2020-06-10_09-29-23.jpg

_viber_2020-06-10_09-29-25.jpg

Адвокати, показавши ґрунтовні знання та пройшовши конкурс, залучатимуться до надання БВПД на постійній основі за контрактом або на тимчасовій основі на підставі договору, відповідно до Порядку та умов укладення контрактів з адвокатами, які надають безоплатну вторинну правову допомогу на постійній основі, та договорів з адвокатами, які надають безоплатну вторинну правову допомогу на тимчасовій основі, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 11 січня 2012 року № 8.