Дистанційне навчання в Рівненському інституті КУП НАНУ

11 Травня, 2020

Карантин став справжнім викликом для освітньої та інших сфер життя. Вимогою часу стало переведення денної та заочної форми навчання у форматі дистанційного навчання. В РІ КУП НАНУ для цього створені всі умови, зокрема розроблені комп’ютерні й телекомунікаційні технологій, які забезпечують інтерактивну взаємодію викладачів та студентів на різних етапах навчання під час карантинних заходів. Викладачі Рівненського інституту під керівництвом директора Володимира Якимчука підготували навчально-методичні матеріали з дисциплін ІІ семестру для ефективного опрацювання теоретичного матеріалу, завдання для практичного закріплення знань і здійснення самостійної роботи студентів. Підготовлені матеріали можна використовувати як для успішного завершення навчального року так і для навчання студентів у новому навчальному році, на що варто зважити абітурієнтам під час вибору закладу навчання. За підтримки ректора КУП НАНУ Юрія Бошицького  наш інститут має потужну матеріально-технічну базу для проведення, в тому числі, дистанційного навчання, це і комп’ютерні класи, просторі конференційні зали для заходів в режимі on-line.

1.jpg
 2.jpg
 3.jpg

Нині ж викладачі РІ КУП НАНУ працюють зі своїми студентами дистанційно. Навчальний рік, завдяки злагодженій і організованій роботі всіх структурних підрозділів закладу буде закінчено у терміни, які були передбачені навчальним планом. Згідно з затвердженим розкладом будуть дистанційно проходити іспитів і заліки. При зміні епідеміологічної ситуації і скасуванні карантинних заходів РІ КУП НАНУ радо прийме своїх студентів для проведення сесії в аудиторіях.
    Шановні наші студенти і випускники шкіл, які зараз на порозі важливого вибору майбутньої справи свого життя ми чекаємо на зустріч у стінах нашого Рівненського інституту Київського університету права Національної академії наук України!!!