Екскурсія представників РІ КУП НАНУ до Рівненського апеляційного господарського суду

2 Квітня, 2018

Минулого тижня студенти Рівненського інституту Київського університету права НАН України разом зі старшим викладачем кафедри загальнотеоретичних  правових дисциплін Марією Боровець завітали на День відкритих дверей до Рівненського апеляційного господарського суду.

img_3166.jpg

img_3188.jpg

img_3191.jpg

Про специфіку господарського судочинства, повноваження, юрисдикцію та  категорії спорів, що розглядаються цим судом, можливості працевлаштування у судовій системі, зокрема проходження конкурсу та вступу на державну службу, розповіла керівник апарату суду Наталія Турович.
        Заступник начальника відділу канцелярії та документального забезпечення Євгеній Філіпов ознайомив із процесом реєстрації документів, що надходять до суду, пояснив, як відбувається автоматизований розподіл апеляційних скарг між суддями, про номенклатуру суду.
Із тонкощами проходження конкурсу на заміщення вакантних посад у суді, заповнення декларації, дотримання вимог щодо знання державної мови знайомила начальник відділу управління персоналом Світлана Пашкевич

img_3204.jpg

Екскурсію судом для студентів провела прес-секретар Світлана Шевчук.  Цей захід став водночас цікавим та повчальним, адже спілкування із суддями та практикуючими юристами має важливе виховне та практичне значення для реалізації набутих знань та навичок майбутніми правозахисниками.